Wycieczka na Szyndzielnię

Wycieczka na Szyndzielnię

W środę 6 VI 2012r. klasa VI a integracyjna wraz z s. Andreą, p. Barbarą Bałys  i wychowawcą wybrała się na wycieczkę do Bielska  Białej, na Szyndzielnię, Klimczok i tor saneczkowy Stok Dębowca.   Na miejsce dotarliśmy pociągiem kursowym oraz autobusem miejskim (linia nr 8). Przy wyjeździe kolejką gondolową na Szyndzielnię i wejściu pieszo na Klimczok towarzyszyła nam mgła, która wraz z mokrym od deszczu lasem tworzyła trochę mroczny i niezwykły klimat. Około południa niebo rozjaśniło się i wraz z ciepłym słońcem szybko schodziliśmy z Klimczoka, spiesząc się na tor saneczkowy. Okazało się, że stał się on największą atrakcją wycieczki. Nawet wystraszone początkowo wielkością toru i prędkością sanek osoby przekonały się do zjazdów i z dużym podekscytowaniem samodzielnie ruszały na trasę toru. Po skorzystaniu z wszystkich atrakcji szczęśliwie wróciliśmy pociągiem prosto na stację PKP   w Wadowicach. Na zakończenie uczniowie wraz z wychowawcą jeszcze raz serdecznie dziękują  s. Andrei oraz p. Barbarze Bałys opiekunom, dzięki którym wszystkie dzieci mogły czuć się podczas wycieczki bezpiecznie oraz liczyć na pomoc i wsparcie na szlaku.picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz