Wycieczka w Beskid Żywiecki

Z przyczyn obiektywnych nastąpiła zmiana terminu wycieczki i czas jej trwania. Wyruszamy 2 sierpnia 2012, kończymy 3 sierpnia. Wszyscy którzy do 30 lipca zgłosili swój udział,  serdecznie zapraszam. Pobierzcie  zgodę i zabierzcie ją (podstawa do udziału w wycieczce) Kilka informacji o wycieczce:

Zbiórka na dworcu PKP w Wadowicach      2 sierpnia  o godz. 6.50 . Jedziemy do Bielska -Białej, a następnie po przesiadce do Żywca,  z Żywca autobusem do Korbielowa. Wychodzimy na Pilsko a następnie wędrujemy na Przełęcz Głuchaczki  gdzie w bazie studenckiej  mamy nocleg. Drugiego dnia  idziemy w Pasmo Jałowieckie, schodzimy do Suchej Beskidzkiej. Do Wadowic wracamy busem. Należy zabrać prowiant na dwa dni, śpiwór, można zabrać karimatę, czołówkę, swój kubek, napoje.  Przeczytać w Internecie o bazie na Głuchaczkach SKPB w Katowicach. 

Napisz komentarz