Boże Narodzenie 2012

Boże Narodzenie 2012

21 grudnia -ostatni dzień przed przerwą świąteczną. W klasach miały miejsce spotkania wigilijne, nie zabrakło wspólnego śpiewania kolęd, składania serdecznych życzeń. Wszyscy w tym dniu byli dla siebie bardzo mili. Uczniowie klas 2bi 4b szkoły podstawowej oraz klasy IIa gimnazjum pod kierunkiem p. A. Olszewskiej, s. Leoniki , pani A.Dyrcz-Kowalskiej i p. H.Fucek,  przygotowali Jasełka. Treść przedstawienia pokazała że problem egoizmu, magia pieniądza, władzy, nieczułość na problemy innych, to poważne ułomności naszej cywilizacji. Czas Świąt Bożego Narodzenia to czas refleksji, spotkań w gronie rodzinnym, czas miłości. Pamiętajmy o tym zasiadając do stołu wigilijnego!  Szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia i pomyślnego Nowego Roku!!!picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz