Wizyta uczniów klas szóstych

Wizyta uczniów klas szóstych

W piątek 22 lutego  gościliśmy w naszej szkole uczniów klas szóstych ze Szkoły Podstawowej nr 1 i Szkoły Podstawowej w Zawadce. Było to spotkanie integracyjne. W programie spotkania znalazły się następujące atrakcje:  spektakl teatralny mówiący o epoce Mikołaja Kopernika, pokaz doświadczeń fizycznych, prelekcja o księżycach Jowisza, film o naszej szkole, konkurencje sprawnościowe. Sztuka teatralna została zaprezentowana przez uczniów szkolnego koła teatralnego pod kierunkiem pani Joanny Bartkowiak. Pan Szuster przedstawił min. działanie maszyny elektrostatycznej, Piotrek Pena wraz z panem Tadeuszem Włodkiem mówili o gwiazdach nadolbrzymach i księżycu Jowisza Io. Pani Beata Studnicka przedstawiła  film o szkole. Najwięcej emocji wzbudziły konkurencje sprawnościowe na sali gimnastycznej. W czasie przeciągania liny poziom adrenaliny był najwyższy. Spotkanie udało się, wierzymy że zaproszeni goście poznali swoją przyszłą szkołę. Dziękujemy za odwiedzenie naszej nas i za bardzo sympatycznie spędzony czas!picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz