Zakończenie roku szkolnego 2012/2013

Zakończenie roku szkolnego 2012/2013

28 czerwca 2013 r. był ostatnim dniem roku szkolnego. W tym dniu uczniowie po raz ostatni spotkali się na uroczystej akademii kończącej rok szkolny 2012/2013 r. Wszyscy z niecierpliwością oczekiwali na świadectwa promocyjne a absolwenci na świadectwa ukończenia szkoły. Uczniowie którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe a ich rodzice listy gratulacyjne. Wyróżnieni zostali również absolwenci którzy uzyskali najwyższą średnią ocen (Piotr Kamski 5,5 szkoła podstawowa i Anna Chrapek 5,61 gimnazjum) oraz absolwenci z najwyższym wynikiem sprawdzianu i egzaminu (Daniel Mika 38 pkt. szkoła podstawowa i Natalia Tyrybon 99,2% gimnazjum) Dyrektor szkoły wyróżnił również uczniów ze 100% frekwencją oraz złożył podziękowania rodzicom którzy szczególnie angażowali się w życie szkoły. Rok szkolny 2012/2013 przechodzi do historii. Przed uczniami długo oczekiwane wakacje. Życzymy wszystkim udanego, rozważnego odpoczynku. Do zobaczenia 2 września!!!picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz