Boże Narodzenie 2013

Boże Narodzenie 2013

Święta Bożego Narodzenia to jedyny w swoim rodzaju czas. Czas przeżyć duchowych, spotkań, miłości, ciepła, rodziny. Współczesny świat próbuje zminimalizować pierwiastek duchowy na rzecz komercji, posiadania, konsumpcji. Klasa IIb gimnazjum pod kierunkiem siostry Bogusławy i pani Janiny Kajdas, przygotowała sztukę „Boże Narodzenie na dworcu” . Przestawienie miało główne przesłanie że Boże Narodzenie może dokonywać się w każdym z nas, zależy to jednak od tego czy potrafimy otworzyć serca na potrzeby drugiego człowieka. Spektakl odbył się w podziemiach kościoła św. Piotra. Koło teatralne szkoły podstawowej przedstawiło jasełka które przypomniały historię narodzenia Jezusa. Na nadchodzące święta proszę przyjąć życzenia wszelkiej pomyślności, szczęścia, życzliwości, ciepła rodzinnego, miłości bliskich. Zobaczymy się już w 2014 roku!!!picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz