Wielkanoc 2014 r.

Święta Wielkanocne w tym roku nadeszły w atmosferze przygotowań do kanonizacji Naszego Wielkiego Rodaka Jana Pawła II. W związku z tym wydarzeniem, siostra Bogusława wraz z uczniami klasy 5b szkoły podstawowej i Ib gimnazjum przygotowali spektakl teatralny nawiązujący do postaci Karola Wojtyły. Nie zabrakło nawiązania do czasów wadowickich, II wojny światowej, 13 maja 1981 . Zwracała uwagę doskonała gra aktorska, scenografia, kostiumy. Młodzi aktorzy z dużym zaangażowaniem wcielili się w grane postaci. Dziękujemy za piękne przypomnienie osoby Naszego Papieża, niech ta postać będzie dla nas inspiracją na drodze naszego życia. Klasa 3b przypomniała zwyczaje i obrzędy związane ze Świętami Wielkanocnymi, nie zabrakło zastawionego stołu wielkanocnego i życzeń. Pani Dyrektor rozdała nagrody w konkursie na najładniejszą palmę i stoik świąteczny. Radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego dla wszystkich pracowników i uczniów naszej szkoły waz z rodzinami, życzy  dyrektor Tadeusz WłodekpicasaView plugin: Could not load data from picasaweb.