Marsze na orientacje, ceramika

Dla chcącego nic trudnego … uczniowie naszej szkoły którzy chcą aktywnie spędzić czas maja możliwość mogą brać udział w zawodach Marsz na Orientację. W ostatnią sobotę uczestniczyliśmy w zajęciach szkoleniowych w Inwałdzie. Pogoda nie była naszym sojusznikiem ale mimo to zajęcia były bardzo ciekawe i pouczające. Korzystając z mapy i kompasu odnajdywaliśmy punkty w terenie dochodząc na szczyt Ostrego Wierchu. Dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej już drugi rok uczestniczą w zajęciach ceramicznych. Ich wytwory są zdobione i wypalane. Owoce ich pracy można zobaczyć na świetlicy szkolnej. Zachęcamy wszystkich uczniów do aktywności, pogłębiania swojej wiedzy i umiejętności.picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

One response to “Marsze na orientacje, ceramika”

1. wanda

Szkoda tylko że koszt tych zajęć z ceramiki jest tak wysoki bo 15 zł. W miesiącu paźdzerniku jest ich 5 czyli razem 75 zł a jest 2 dzieci czyli 150 zł. Czy to trochę nie za dużo jak na godzinne zajęcia. 5 godzin zajęć =75 zł?