Próbna ewakuacja

18 września miała miejsce ewakuacja uczniów, nauczycieli i personelu szkoły. Był to planowany trening mający w sposób praktyczny przećwiczyć sprawne opuszczenie budynku szkoły. 25 września przeprowadzone zostały apele porządkowe w poszczególnych grupach wiekowych. Dyrektor Szkoły zwrócił uwagę na główne zadania szkoły, podkreślając znaczenie priorytetu jakim jest bezpieczeństwo. Przypomniał o obowiązkach i prawach ucznia, życzył sukcesów edukacyjnych i sportowych. Dyrektor Tadeusz Włodek przedstawił zarząd Samorządu Szkolnego Gimnazjum, wyraził gotowość do współpracy i prosił o przedstawianie sugestii i pomysłów dotyczących życia i funkcjonowania  szkoły. Pogratulował Zuzi Pałosz, Kubie Lizoniowi i Damianowi Mleczce zwycięstwa w swoich kategoriach w gminnych biegach przełajowych.picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.