Dzień Komisji Edukacji Narodowej

W przeddzień Dnia Komisji Edukacji Narodowej uczniowie klasy 4a Szkoły Podstawowej i klasy IIIb Gimnazjum przygotowali okolicznościowe akademie. Uczniowie klasy 4a przygotowali piękne deklamacje i piosenki, gimnazjaliści nagrodzili swoich nauczycieli medalami „Copernikus”. Tytuł został przyznawany w różnych dziedzinach które okazały się bardzo adekwatne do cech osobowościowych nagrodzonych nauczycieli. Padły również słowa podziękowania za trud nauczania i wychowania. Drodzy Uczniowie! dziękujemy za pamięć i dobre słowo. Dla nas nauczycieli największą satysfakcją jest uśmiech na Waszych twarzach i to że wyrastacie na dobrych wrażliwych ludzi. picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.