Święty Mikołaj nie zapomniał o dzieciach z naszej szkoły

Ponieważ dzień 6 grudnia przypadł w tym roku w sobotę, w piątek 5 grudnia święty Mikołaj odwiedził dzieci z naszej szkoły. Najbardziej oczekiwany był przez dzieci z klas 0-3 . Uczniowie klasy 2c wraz z panią Moniką przygotowały inscenizację nawiązującą do postaci tego hojnego świętego. Starszym przypomniały się czasy dzieciństwa do których zawsze z sentymentem się wraca. Święty Mikołaj trafił do każdej klasy rozdając oczekiwane prezenty. Święty trafił również do uczniów klas gimnazjalnych gdzie spotkał się z życzliwym przyjęciem. W godzinach wieczornych Święty  ponownie zawitał do naszej szkoły tym razem na zaproszenie Rady Osiedlowej. Święty Mikołaj jak widać z relacji miał bardzo pracowity dzień, za rok zapraszamy ponownie !!!picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.