Turniej piłki siatkowej o Puchar Józefa Zemana

Jak co roku w grudniu odbywa się turniej piłki siatkowej o puchar Józefa Zemana w który uczestniczą najlepsze drużyny z powiatu wadowickiego, tak i w tym roku zawody rozegrane były w grudniową sobotę i niedzielę. W zawodach nie mogło zabraknąć uczniów z naszego gimnazjum. Po listopadowym wygraniu zawodów o Mistrzostwo Ziemi Wadowickiej nasi chłopcy stawiani byli w roli faworytów. Po losowaniu dostaliśmy się do grupy w której teoretycznie były 3 najmocniejsze drużyny tych zawodów tzn drużyna z gimnazjum andrychowskiego, SOS(Szkolny Ośrodek Siatkarski) z Andrychowa oraz drużyna z gimnazjum w Roczynach. Nasi chłopcy stanęli na wysokości zadania i po 5 wspaniałych meczach zdobyli pierwsze miejsce w turnieju.
Najlepszym zawodnikiem został Krystian Gutt z klasy IIc. Drużyna wystąpiła w składzie: Łukasz Piwowarczyk, Mateusz Gutt, Krystian Gutt, Mateusz Walczak, Bartek Rusek, Szymon Bernat. Wielki gratulacje dla chłopców za wspaniała walkę fair play do końca.
picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.