Zakończenie Roku Szkolnego 2015/2016

W Piątek 24 czerwca 2016 r. uroczystymi akademiami dla klas 1-3 i 4-6 Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum zakończony został rok szkolny 2015/2016. Pogoda była iście wakacyjna ale nie przeszkodziło to nagrodzić Uczniów osiągających najwyższe wyniki w nauce, Rodziców zaangażowanych w pomoc szkole jak również Uczniów ze 100% frekwencją. Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego w gimnazjum, dotychczasowy poczet sztandarowy przekazał Sztandar Szkoły w ręce młodszych koleżanek i kolegów. Wybrzmiał ostatni w tym roku szkolnym dzwonek. Spędzajcie wakacje zdrowo i bezpiecznie, nie zapominajcie o rozwadze i zdrowym rozsądku. Pamiętajcie również o tym że najlepsza formą wypoczynku jest wypoczynek aktywny. Miłych wakacji, do zobaczenia 1 września 2016 r. Tadeusz Włodek.picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.