Finansoaktywni – sukces uczniów gimnazjum

Finansoaktywni – sukces uczniów gimnazjum

8 czerwca 2017 r. w Warszawie w Ministerstwie Finansów nagrodzono laureatów programu edukacyjnego „Finansoaktywni. Misja: Uczciwie płacę podatki”. Wzięli w nim udział uczniowie i nauczyciele szkół gimnazjalnych z całej Polski. Ich zadaniem było napisanie scenariusza i nakręcenie filmu konkursowego „Pozytywnie o podatkach”. Wśród laureatów znalazł się zespół z naszego gimnazjum w składzie Zuzanna Pałosz, Katarzyna Tyrybon i Marcin Kapłon z klasy  IIIc. Otrzymali oni oraz opiekun z rąk ministra Wiesława Janczyka i dyrektora Biura Komunikacji i Promocji Łukasza Świerżewskiego fantastyczne nagrody rzeczowe. Uroczystość miała miejsce w sali kolegialnej Ministerstwa Finansów. Potem zwycięzcy wzięli udział w warsztatach z produkcji filmowej z youtuberem Piotrem „Ziemniakiem” Latałą i zwiedzili Pałac Prezydencki. Należy nadmienić że dwudniowy pobyt laureatów  w stolicy finansował organizator czyli Ministerstwo Finansów. Mentorem projektu była pani Alina Dyrcz-Kowalska, wychowawca klasy IIIc. Serdeczne gratulacje! Zobacz zdjęcia

Napisz komentarz