Plecak pełen wyobraźni

Plecak pełen wyobraźni

Od poniedziałku 06.11.2017 wystartowała w naszej szkole akcja ,, Plecak pełen wyobraźni? przeprowadzona wg  Projektu Fundacji Sowiarnia . Każda klasa począwszy od oddziału 0 skończywszy na klasie 3 szkoły podstawowej otrzymała tajemniczy plecak. Wypełniony on jest wspaniałymi książkami , dobranymi tematycznie do wieku odbiorców, który wraz ze swoją zawartością będzie przez najbliższe tygodnie krążył wśród uczniów.  Akcja ma za zadanie popularyzować czytanie wśród najmłodszych.  Każda z klas po rozpoczęciu akcji będzie miała możliwość udziału w Uroczystości Pasowania na Czytelnika, której towarzyszyć będą ciekawe warsztaty przeprowadzone  oczywiście w Sowiarni. Zapraszamy do ciekawej lektury zarówno  Małych jak i Dużych. Zobacz zdjęcia

Napisz komentarz