V Przegląd Twórczości i Kreatywności Osób Niepełnosprawnych

V Przegląd Twórczości i Kreatywności Osób Niepełnosprawnych

4 grudnia 2017 roku w podziemiach kościoła św. Piotra odbyło się kolejne spotkanie osób niepełnosprawnych wraz z ich opiekunami i całymi rodzinami. Uroczystość poprzedziła Msza święta. Jak co roku sala była zapełniona. Swoją obecnością zaczyniło nas wielu gości oraz wielu fotoreporterów wadowickich portali społecznościowych. Przybyło mnóstwo dzieci ze szkół specjalnych i integracyjnych z Wadowic, Kaczyny i Kalwarii. Występujących artystów nagradzano sowitymi oklaskami. Z naszej szkoły w spotkaniu uczestniczyli: klasa 3 a i odział przedszkolny oraz następujące dzieci, które zachwyciły swoimi pokazami: z klasy IV a Emilia Chmiel- śpiew, Arkadiusz Rębisz- gra na gitarze, Kamil Byrski- śpiew, z klasy 3 a Gabriela Obrzut i Bartosz Pytel- śpiew, z oddziału przedszkolnego Jędrzej Kowalczyk- wiersz i z klasy 2 a Milenka Chmiel- śpiew. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i prezenty. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem i wspaniałą zabawą na dużej sali. Kolejny raz udowadniamy sobie nawzajem, że tak naprawdę bardzo od siebie się nie różnimy. A talenty tych małych, wspaniałych dzieci nieraz przewyższają nasze możliwości. Doceniajmy to co piękne jest w każdym z nas. Do zobaczenia w przyszłym roku. B.Pająk Zobacz zdjęcia

Napisz komentarz