Sukces Kacpra Kozioła z IIIc

Sukces Kacpra Kozioła z IIIc

Nasz kolega z klasy III c gimnazjum Kacper Kozioł w niedzielę 4.02.2018r zajął drugie miejsce w  zawodach Egurrola Challenge w Krakowie. Był to cały dzień wypełniony taneczną rywalizacją i ogromnymi emocjami. W tym dniu odbyły się pokazy taneczne solistów, duetów i grup reprezentujących Egurrola Dance Studio w Krakowie oraz Warszawie w kategoriach wiekowych: 6-8, 9-11, 12-15 i 16+ w  najbardziej widowiskowych stylach tanecznych: hip hopie, jazzie oraz tańcu nowoczesnym. Miały tam miejsce również pokazy instruktorów  krakowskiego studia oraz animacje taneczne i otwarte konkursy dla publiczności.

Postanowiliśmy zamienić  z Kacprem kilka słów na ten temat.

 

  • Kacprze, od jak dawna tańczysz?
  • Od trzech lat, a od wakacji w 2017 roku zacząłem uczęszczać do studia tanecznego
  • Co skłoniło cię do zainteresowania się tańcem?
  • Głównym powodem dla, którego tańczę to miłość do muzyki i chęć uprawiania sportu
  • Czy masz jakiś wzór do naśladowania?
  • Tak, mam. Są nimi francuscy tancerze Les twins
  • Czy masz jakieś plany na przyszłość? Związane z tańcem oczywiście;)
  • 02.18 wyjeżdżam wraz z moją grupą taneczną do Warszawy na kolejne zawody Eugurrola Dance.
  • Kto zaszczepił w Tobie tę miłość do tańca i muzyki, o której już wspominałeś?
  • Moja trenerka, p. Natalia Widlarz, która prowadzi zajęcia z tańca w stylu Hip Hop. Zobacz zdjęcia

Napisz komentarz