Święta Wielkanocne

Święta Wielkanocne

W środę 28 marca w ostatnim dniu przed przerwą świąteczną, wszyscy uczniowie i nauczyciele uczestniczyli w uroczystych apelach nawiązujących do Świąt Wielkanocnych. Apele przygotowały następujące klasy: klasa 1a i 1b pod kierunkiem pań S.Spisak, J.Kowalczyk oraz pani D.Janik, klasa 4a oraz IIb gimnazjum pod kierunkiem pań B.Pająk i A.Nowak. Inscenizacje były przygotowane perfekcyjnie. Nie zabrakło nawiązania do tradycji i zwyczajów świątecznych, zilustrowanych odpowiednimi rekwizytami, stosowną dekoracją oraz przemyślanym komentarzem. Julia i Nikola przy akompaniamencie pani Agnieszki  pięknie zaśpiewały pieśń która ujęła sedno duchowe nadchodzących świąt. Dzieci z klas pierwszych z dużym zaangażowaniem śpiewały i recytowały wiersze nawiązujące do budzącego się życia w przyrodzie. Było radośnie i kolorowo jak przystało na początek wiosny ( Wiosna, w osobie Julii z klasy 1a zapewniła że na święta zawita do nas). Dyrektor szkoły przekazał wszystkim obecnym życzenia świąteczne: Dużo radości, optymizmu, miłości i ciepła rodzinnego, spotkań przy świątecznym stole, dobrej rozmowy z najbliższymi, gotowości do wybaczenia przewin. Te życzenia kierowane są do wszystkich którzy takie życzenia chcą przyjąć. Wszystkiego najlepszego! Zobacz zdjęcia

Napisz komentarz