Rajd rowerowy

Rajd rowerowy

W dniu 23 maja 2018r. odbył się kolejny „Europejski Rajd Rowerowy” zorganizowany przez samorząd uczniowski SP nr 5 w Wadowicach. Rajd stał się już tradycją naszej szkoły. Ksiądz Piotr pobłogosławił uczestników i opiekunów rajdu.  Europejski Rajd Rowerowy to impreza, w której udział może wziąć każdy uczeń naszej szkoły, – to doskonała zabawa dla rowerzystów szukających wrażeń. Udział w Europejskim Rajdzie Rowerowym jest bezpłatny. Trasa rajdu wiodła przez Zawadkę, Chocznię, Inwałd i Tomice.  Na zakończenie rajdu uczniowie zrobili pamiątkowe zdjęcia.Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania rajdu i pomagali podczas jego trwania należą się ogromne podziękowania jak również uczestnikom rajdu, którzy pomimo upalnej pogody wytrwali do końca.
Organizator: Eryk Skawina przedstawiciel samorządu uczniowskiego. Opiekunowie: Maciej Najbor i Kamil Bałys. Zobacz zdjęcia

Napisz komentarz