Wycieczka do Włoch

Wycieczka do Włoch

W dniach 14-22 maja 2018 r. 56 uczniów z naszej szkoły oraz zaprzyjaźnionej SP w Zawadce wyruszyło do Włoch. Pod przewodnictwem niezastąpionej pani Beaty Studnickiej i wspaniałych przewodników młodzi ludzie zwiedzili San Marino, Florencję, Rzym, Watykan, Asyż oraz Wenecję. Jeden dzień wszyscy spędzili na plaży w okolicach Rimini, gdzie zabawom nie było końca. Szczęśliwi i spełnieni uczestnicy wyprawy wraz z opiekunami Marią Filek, Aliną Dyrcz-Kowalską, Moniką Moskałą (pani pielęgniarka), Maciejem Najborem i Jakubem Cierpiałkiem niestety musieli powrócić do domów, ale budzi się nadzieja, że już za 12 miesięcy znowu wyruszą na szlak. Organizatorzy wyjazdu składają serdeczne podziękowania Radzie Rodziców za zakup koszulek które były doskonałym elementem identyfikacyjnym uczestników wycieczki.  Zobacz zdjęcia

Napisz komentarz