Pani Dyrektor

Pani Dyrektor


Pani Dyrektor, Droga Małgosiu! Dziękujemy za pełną poświęcenia wieloletnią pracę w Szkole Podstawowej nr 5 . Dziękujemy za takt pedagogiczny, wyrozumiałość, cierpliwość, kompetencje. Dziękujemy za uśmiech i życzliwość, za czas poświęcony każdemu potrzebującemu pomocy. Dziękujemy za  ciekawe pomysły i inspiracje w oswajaniu matematyki. Dziękujemy za Twoją dobroć. Dziękuję! w imieniu uczniów, pracowników szkoły i swoim własnym, Tadeusz. 

Szanowny Panie Dyrektorze, drodzy Nauczyciele i Pracownicy szkoły. Dziękuję za lata współpracy, za chwile radosne i smutne które przeżywaliście wspólnie ze mną. Każdy dzień był dla mnie ważny i każdy pozostawił w moim sercu wspomnienia.

Pani Barbarze Bałys – nowej Pani wicedyrektor- życzę sukcesów, radości       i satysfakcji z wykonywanych zadań.

Na progu nowego roku szkolnego Kochanym Uczniom Szkoły Podstawowej nr 5 życzę samych dobrych ocen, sukcesów w konkursach i zawodach oraz  zawiązywania trwałych przyjaźni, które przetrwają lata.

Żegnam się z Wami wszystkimi, bo teraz czeka na mnie równie ciekawy okres w życiu – emerytura. Mam nadzieję, że będziemy się spotykać             i dlatego mówię DO ZOBACZENIA!!! Małgorzata Niewidok.

One response to “Pani Dyrektor”

  1. Asia

    Dziękujemy naszej Kochanej Pani Dyrektor za całe dobro, którego doświadczaliśmy przez lata! Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Napisz komentarz