Turniej koszykówki chłopców

Turniej koszykówki chłopców

W dniu 25.02.2020 odbyły się międzyszkolne zawody koszykówki. Naszą szkołę reprezentowało 12 uczniów klas szóstych: Dominik R., Julian R., Kajetan W., Szymon J., Patryk K., Eryk R., Dominik B., Joachim Cz., Szymon O., Bartosz Sz., Mikołaj L., Antoni K.. W zawodach brało udział 5 szkół podstawowych.

Rozegraliśmy trzy mecze. Pierwszy mecz wygraliśmy 13:8 ze Szkołą Podstawową nr 1 z Wadowic. Drugi mecz wygraliśmy 20:0 ze Szkołą Podstawową z Kleczy, co było naszym najwyższym osiągnięciem szkolnym, nikt nigdy tak nie wygrał!  Pan Andrzej Bańdura był bardzo dumny.

Trzeci mecz, finałowy ze Szkołą Podstawową nr 4 w Wadowicach, po zaciętej rywalizacji przegraliśmy tylko trzema punktami. Ostatecznie zajęliśmy drugie miejsce, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Zawody były bardzo udane, dużo fajnych rozgrywek, zacięta walka, a przede wszystkim towarzyszyły nam sportowe emocje. Dominik, Eryk, Julek.

Napisz komentarz