Spotkanie w sieci

Spotkanie w sieci

Zdalne nauczanie nie przeszkadza nam, w poznawaniu nowych, ciekawych ludzi. Pisarka ? bo o niej mowa, jak się okazuje mieszka niedaleko nas. Gabriela Molesztak #atramentowelzy nagrała filmik dla klas 1-3 oraz dzieci z oddziału przedszkolnego, który mogliśmy obejrzeć jeszcze przed świętami. Opowiedziała nam trochę o swoich utworach skierowanych do dzieci. Zainspirowała do tworzenia i dała wiarę w spełnianie własnych marzeń. Pod koniec dzieci rozwiązały specjalnie przygotowany na tę okazję teleturniej, który pozwolił sprawdzić wiedzę małych czytelników. Na podstawie wysłuchanych fragmentów bajek, dzieci wykonały ilustracje bohaterów jej książek. Jeszcze raz bardzo dziękujemy Pani Gabrieli za słowa skierowane do uczniów z naszej szkoły! Katarzyna Studnicka.

Zobacz zdjęcia

Napisz komentarz