Ślubowanie Pierwszoklasistów

W czwartek 14 października miała miejsce uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. 53 dziewczynek i chłopców zostało pasowanych na uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 im. Mikołaja Kopernika w Wadowicach. Dzieci wykazały się gotowością do nauki w naszej szkole poprzez piękne występy: recytacje, tańce, piosenki. Zgromadzeni Rodzice mięli duża satysfakcję patrząc na przygotowanie swoich pociech. Każdy uczeń otrzymał legitymację, pamiątkowy dyplom oraz  długopis z nadrukiem mówiącym o tym wydarzeniu. Dyrektor szkoły pasował uczniów odpowiednio przygotowanym na tą okazję ołówkiem. Wszystkim dzieciom i ich rodzicom życzymy samych pogodnych dni, dobrze spędzanego czasu w szkole oraz satysfakcji z osiągnięć edukacyjnych. Dziękujemy paniom Edycie, Joannie, Annie, Marcie i Monice za wzorowe przygotowanie dzieci  do tej ważnej uroczystości.