Drodzy pedagodzy i pracownicy szkoły!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej mamy zaszczyt złożyć serdeczne życzenia całej dyrekcji, wychowawcom i nauczycielom specjalistom, bibliotekarkom, pracownikom administracji i obsługi, paniom sekretarkom i pani pielęgniarce.

Chcemy wyrazić wdzięczność za Waszą cierpliwość i wytrwałość w niesieniu nam pomocy oraz wspieranie nas w zdobywaniu wiedzy.

Jesteście naszymi przewodnikami w odkrywaniu talentów, pozwalacie rozwijać nasze pasje    i stawiacie wymagania.

Tak jak Janusz Korczak – uczycie nas tolerancji, szanujecie nasze prawa do tajemnicy, do radości  i do wyrażania własnych myśli i uczuć.

Dziękujemy za pokazywanie nam, że porażki mogą nas czegoś pożytecznego nauczyć, że gdy przeżywamy trudności, możemy odkryć swą siłę.

Życzymy Wam, aby Wasza praca była źródłem dumy i radości z poczucia dobrze spełnionej misji.

Pogody ducha i twórczej pasji w przekazywaniu wiedzy i kształtowaniu postawy wartościowego człowieka, młodego Polaka – patrioty.

Zapewniamy Was w Dniu Waszego święta, że gdziekolwiek będziemy, dobre wspomnienie o Was będzie nam zawsze towarzyszyło.