Ballada o Orzeszku

W piątek 30 listopada uczniowie klasy 3a wraz z wychowawczynią panią J.Szyjką przedstawili  inscenizację teatralną poświęconą tematyce ochrony przyrody. Piękna scenografia przygotowana przez samych uczniów, staranne przebrania naśladujące różne zwierzęta od borsuka po szczygła stworzyły odpowiedni klimat i nastrój. Przesłaniem artystów było zwrócenie uwagi na konieczność ochrony przyrody. Pokazali również że każdy może pracować nad sobą i stawać się coraz lepszym. Człowiek jest elementem przyrody, nie może bez niej funkcjonować. To również chcieli powiedzieć młodzi inscenizatorzy. Gratulujemy pomysłu i brawurowego wykonania. Czekamy na kolejne przedstawienia!!!picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.