X Mistrzostwa Szkoły w Narciarstwie Alpejskim

X Mistrzostwa Szkoły w Narciarstwie Alpejskim

1 marca 2013 r. w ośrodku narciarskim w Spytkowicach rozegrano X Mistrzostwa Szkoły w Narciarstwie Alpejskim. W wyjeździe wzięli również udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 . Nie wszyscy startowali w zawodach. Była okazja do doskonalenia techniki narciarskiej a nawet do stawiania pierwszych kroków na nartach. Slalom został ustawiony przez gospodarzy ośrodka. Uczniowie startowali w zawodach narciarskich i snowbordowych. A oto wstępne wyniki zawodów: gimnzjum dziewczęta: I miejsce – Natalia Tyrybon, II miejsce – Natalia Smolarska, III miejsce – Katarzyna Kręcioch chłopcy: I miejsce Bartłomiej Kutermak, II miejsce – Kamil Walczak, III miejsce – Cezary Szkut,  szkoła podstawowa dziewczęta: I miejsce Julia Knawa, II miejsce Wiktoria Brózda, chłopcy: I miejsce – Krzysztof  Niedziela. W snowbordzie najlepszymi okazali się: Vanessa Giermańska, Filip Szostek i Jakub Karpała. Gratulujemy udziału w zawodach oraz  postępów w doskonaleniu techniki narciarskiej. Kolejny popołudniowy wyjazd planowany jest na piątek 8 marca. Zapraszamy!!!picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz