Ze statystyką za Pan Brat

Ze statystyką za Pan Brat

Z okazji Międzynarodowego Roku Statystyki 2013 ogłoszony został dla  uczniów szkół gimnazjalnych województwa małopolskiego Konkurs „ZE STATYSTYKĄ ZA PAN BRAT” organizowany przez Urząd Statystyczny w Krakowie oraz Małopolskiego Kuratora Oświaty w Krakowie. Honorowy patronat nad konkursem objął StatSoft Polska. W dniu 7 maja 2013 r. dwunastoosobowa grupa uczniów z klasy IIa naszego Gimnazjum wzięła udział w etapie szkolnym Konkursu. W wyniku eliminacji szkolnych wyłoniona została trzyosobowa drużyna  w składzie: Sandra Giermańska, Katarzyna Rojek i Krystian Oczkowski, która 5 czerwca 2013r. wzięła udział w etapie wojewódzkim tego Konkursu. Nasi Gimnazjaliści zajęli drugie miejsce. Gratulujemy całej drużynie i opiekunom dydaktycznym Pani Alinie Dyrcz – Kowalskiej i Pani Małgorzacie Niewidok. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.statblog.plDSCF8409

Napisz komentarz