Narty w Spytkowicach

Narty w Spytkowicach

W piątek 21 lutego 58 uczniów i nauczycieli uczestniczyło w wyjeździe na narty do Spytkowic. Był to wspólny wyjazd z uczniami ze Szkoły Podstawowej nr 1. Ponieważ tegoroczna zima ma jesienno-wiosenną pogodę była okazja do zobaczenia co prawda sztucznego ale mimo wszystko śniegu. Na stoku warunki pozwalały na bezpieczną jazdę a w miarę zbliżania się zmierzchu śnieg robił się coraz bardziej szybki. Czterogodzinne karnety pozwoliły na wykonanie kilkunastu zjazdów, był również czas na krótki odpoczynek i smaczny posiłek. W Wyjeździe uczestniczyły dzieci od klasy trzeciej szkoły podstawowej po młodzież z trzeciej klasy gimnazjum. Organizatorzy wyjazdu zadbali o bezpieczeństwo na stoku min. zapewniając narciarzom odblaskowe „narzutki” . Do Wadowic wróciliśmy o godzinie 21.00 i po forsownym dniu chyba nikt nie miał problemu z zaśnięciem. Szkoda że śnieg tak szybko znika!picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz