Podsumowanie roku szkolnego 2013/2014

Koniec roku szkolnego to czas podsumowań. W środę 25 czerwca odbył się apel podsumowujący osiągnięcia sportowe, naukowe, artystyczne. Najlepsi uczniowie zostali nagrodzeni dyplomami, pucharami, nagrodami książkowymi. Warto podkreślić że w rywalizacji sportowej gimnazjów gminy Wadowice Gimnazjum nr 3 zajęło II miejsce. W czwartkowe popołudnie odbyła się gala absolwentów szkoły podstawowej i gimnazjum. W gali uczestniczyli zaproszeni rodzice, nauczyciele i oczywiście absolwenci. Zostały rozdane nagrody dla finalistów i laureatów konkursów przedmiotowych i tematycznych, nagrodzeni zostali absolwenci wyróżniający się w sporcie, w działalności kulturalnej szkoły. Wręczone zostały Nagrody Dyrektora dla absolwenta który uzyskał najwyższą średnią ocen i najwyższy wynik sprawdzianu lub egzaminu. W szkole podstawowej najwyższą średnia ocen uzyskał Piotr Pena – średnia 6,0 ! najwyższy wynik sprawdzianu – Patrycja Kudela i Piotr Pena – 40 pkt. W gimnazjum Katarzyna Rojek uzyskała najwyższą średnią ocen i najwyższy średni wynik egzaminu gimnazjalnego odpowiednio 5,5 oraz 93,8%. W dalszej części gali absolwenci prezentowali talenty wokalne, taneczne, instrumentalne. Bało bardzo miło i sympatycznie. Drodzy absolwenci! życzymy Wam samych sukcesów i prosimy, nie zapominajcie o Naszej Szkole.picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.